Depilacja woskiem

Najczęściej wybierana, profesjonalna metoda depilacji ciała na świecie. Polega na usuwaniu włosów wraz z cebulkami, co sprawia, że już po pierwszym zabiegu włosy odrastają wolniej, są bardziej miękkie, a przy częstym ich usuwaniu z niektórych mieszków włosowych nie wyrastają już w ogóle.

W porównaniu z innymi sposobami depilacji, metoda ta jest dokładna i skuteczna, zabieg trwa stosunkowo krótko, a efekty fantastycznie gładkiej skóry utrzymują się od 2 do nawet 5 tygodni.

Bezpośrednio przed zabiegiem nie stosuj tłustych balsamów i kremów. Pamiętaj jednak, że zbyt przesuszona skóra, a co za tym idzie suche włoski, często łamią się podczas depilacji. Im bardziej zadbana i nawilżona skóra, tym depilacja jest bardziej efektywna. 

Włoski powinny mieć długość od 0,5 do 1 cm. Pożądana długość w okolicach bikini to ok. 0,5 cm, natomiast na nogach ok. 1 cm. Zbyt krótkie mogą nie zostać usunięte, a zbyt długie sprawią, że zabieg będzie mało komfortowy. Jeśli masz zbyt długie, przed zabiegiem możesz skrócić je nożyczkami. Przy włoskach na bikini przekraczających długość 1 cm, zabieg depilacji wykonujemy ciepłym woskiem. 

Na dzień przed zabiegiem warto wykonać peeling ciała.

Przed depilacją stref bikini zadbaj o higienę osobistą.


Cennik:

Zabieg Cena
Połowa nóg 40 zł
Całe nogi  75 zł
Bikini 40 zł
Pachy 35 zł
Ręce 40 zł
Klatka piersiowa 50 -100zł
Brzuch 30 zł
Plecy 50-100 zł
Wąsik 10 zł