Depilacja ciepłym woskiem

     Najczęściej wybierana, profesjonalna metoda depilacji ciała na świecie. Polega na usuwaniu włosów wraz z cebulkami, co sprawia, że już po pierwszym zabiegu włosy odrastają wolniej, są bardziej miękkie, a przy częstym ich usuwaniu z niektórych mieszków włosowych nie wyrastają już w ogóle.

W porównaniu z innymi sposobami depilacji, metoda ta jest dokładna i skuteczna, zabieg trwa stosunkowo krótko, a efekty fantastycznie gładkiej skóry utrzymują się od 2 do nawet 5 tygodni.

Bezpośrednio przed zabiegiem nie stosuj tłustych balsamów i kremów. Pamiętaj jednak, że zbyt przesuszona skóra, a co za tym idzie suche włoski, często łamią się podczas depilacji. Im bardziej zadbana i nawilżona skóra, tym depilacja jest bardziej efektywna. 

Włoski powinny mieć długość od 0,5 do 1 cm. Pożądana długość w okolicach bikini to ok. 0,5 cm, natomiast na nogach ok. 1 cm. Zbyt krótkie mogą nie zostać usunięte, a zbyt długie sprawią, że zabieg będzie mało komfortowy. Jeśli masz zbyt długie, przed zabiegiem możesz skrócić je nożyczkami. Przy włoskach na bikini przekraczających długość 1 cm, zabieg depilacji wykonujemy ciepłym woskiem. 

Na dzień przed zabiegiem warto wykonać peeling ciała.


Cennik:

Zabieg Cena
Połowa nóg 40 zł
Całe nogi  70 zł
Bikini 50 zł
Pachy 40 zł
Ręce 40 zł
Klatka piersiowa 50zł
Brzuch 40 zł
Plecy 70 zł
Wąsik 15 zł