ASIATIC PEEL firmy Peel Mission

to wyjątkowy zabieg do pielęgnacji skóry suchej i odwodnionej. Kluczowym składnikiem linii jest kwas azjatykowy, pozyskiwany z wąkroty azjatyckiej oraz kompilacja licznych składników o głębokiej sile nawilżajacej i odżywczej, m.in. ekstrakt z drzewa Sacha Inczi, NMF, inhibitor ceramidazy. Razem tworzą unikalne źródło przywracajace hydro-równowagę skóry, odbudowują barierę naskórkową i wygładzają zmarszczki, powstałe na skutek odwodnienia. Zabieg odbudowuje barierę naskórkową, dzięki czemu wzmocniony  system ochronny skóry. Cera odzyskuje promienność i blask, zmarszczki  zostają zredukowane, a skóra jest bardziej elastyczna oraz wolniej się starzeje.

 

ASIATIC PEEL  Moisture-Harmony Treatment składa się z trzech kroków zabiegowych o wyjątkowej sile penetracji i wysokim potencjale nawilzającym:

-  krok 1, peeling bazujący na kwasie azjatykowym oraz keratynazie w sposób kontrolowany złuszcza naskórek nawilża, wygładza i zwieksza penetrację składników aktywnych  aplikowanych w dalszym etapie zabiegu,

- krok 2, skoncentrowane serum z kwasem azjatykowym i inhibitorem ceramidazy. Jego zadaniem jest ograniczenieTEWL , silne nawodnienie głębszych warstw naskórka oraz przywrócenie komfortu skórze,

- krok 3, to wyjątkowa maska z wiskozy, którą aktywuje się specjalnym płynem zawierającym kwas azjatykowy,  NMF oraz ekstrakt z drzewa Sacha Inczi, niezwykle bogaty w WNKT. Maska wspomaga regenerację bariery naskórka, wygładza zmarszczki wynikające z odwodnienia, zwiększa elastyczność skóry.

 

W celu optmalnych efektów  kuracjii zalecana jest seria zabiegów 4-6,  jeden co 10-14 dni.

Cena zabiegu: 200 zł